Firma Adı İletişim Konum
CMS MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş.
Beylikbağı Mah. Sanayi Cad. 339. Sok. No: 1 / Gebze / KOCAELİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 262 654 2070
Web: https://www.cmsmachine.com
Salon: 12
Stant: 1208 ve 1209
Ürün Grupları
  • Cam isleme Makineleri
  • Cam Yikama Makineleri
  • Cam Kesme Makineleri
  • Cam Temperleme Makineleri
  • Cift Cam Uretim Hatlari Butil ve Thiokol Makineleri

CMS Makine, 1995 yılında Türkiye de Düz Cam İşleme Teknolojileri üreten ilk firma olarak İstanbul da kuruldu. Günümüzde Ar-Ge Merkezinde gerçekleştirilen teknoloji ve Inovasyon çalışmaları sayesinde; ürün gamında yer alan 30 un üzerinde ana ürün ve 200 ün üzerinde versiyon sayesinde Dünya genelinde tek başına tesis kurabilen nadir firmalardan biri haline geldi. Konusunda Türkiye de lider olan CMS Makine San. ve Tic. A.Ş bugün üretiminin %80 nini ihraç eden bir dünya markasıdır. 127 den fazla ülkede 15.000 den fazla ürün ile 10.000 den fazla müşteriye çözüm üretmekte ve Uluslararası platformda sektöre yön vermektedir. Uluslararası kuruluşlar tarafından yapılan anketlerde sektörde kilit rol oynayan ilk 5 firmadan biri olma başarısını elde etmiş olan CMS Makine; Satış, Ar-Ge, Üretim ve Satış Sonrası Hizmetler gibi teknik operasyonların yanında Kurumsal Altyapı ve Departmanları ile Türkiye nin saygın üretici firmaları arasında yer almaktadır.

Cam Kesim MakineleriOtomatik Cam Kesim Masası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Otomatik cam kesim masası, düz camın düz ve şekilli kesimi için mükemmel bir makinedir. İyi kompakt tasarımı ile makine minimum alanı kaplar ve iyi tasarlanmış konstrüksiyon maksimum hassasiyet ve minimum kesme toleransları sağlar.

Cam Kesim MakineleriOtomatik Cam Kesim Hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Otomatik cam kesim hattı düz, şekilli veya yumuşak kaplamalı (Low-E) camların kesilmesi için kullanılır. Kesim işlemleri elmas kesici ile yapılmaktadır.

Cam Kesim MakineleriLamine Cam Kesim Hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lamine cam kesim hattı, lamine cam plakalarının istenilen ölçüde kesilmesi için kullanılır. Yumuşak kaplamalı (Low-E) camların maksimum hız ve kalitede sıyırabilmesi için Low-E cam sıyırma sistemi (opsiyonel) entegre edilebilmektedir.

Yalıtımlı ve Nitelikli Çift Cam Üretim MakineleriServo Motor Kontrollü Gaz Dolumlu Panel Presli Otomatik Cam Yıkama ve Birleştirme Hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Servo motor kontrollü gaz dolumlu panel presli otomatik cam yıkama ve birleştirme hattı çift cam, üçlü cam veya cephe camı (topal cam) üretimi için kullanılmaktadır.

Cam Macunlama Ekstrüderleri ve RobotlarıServo Motor Kontrollü Otomatik Cam Macunlama Robotu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Servo motor kontrollü otomatik cam macunlama robotu, yalıtımlı cam ünitelerinin son kapama işlemlerini gerçekleştirerek köşelerin tam dolumunu yüksek çalışma hızı ile yapmaktadır. Robotik yapısı ile çiftcam, üçlü cam veya cephe camlarını (topal cam) maksimum kalitede macunlayabilmektedir.

Çıta İşleme MakineleriOtomatik Çıta Bükme Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Otomatik çıta bükme makinesi ile yalıtımlı cam üretimi için kullanılan çıtaların bükülmesi otomatik olarak yapılmaktadır.

Çıta İşleme MakineleriOtomatik Nem Alıcı Dolum Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Otomatik nem alıcı dolum makinesi, yalıtımlı cam ünitelerinin üretimi için çıtanın her iki tarafını aynı anda eşit miktarda silikajel nem alıcı maddesiyle otomatik olarak doldurması için kullanılır.

Cam İşleme MakineleriÇift Kenar Cam Rodaj Hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çift kenar rodaj, iki set yatay cam rodaj makinesi ve 90° transfer tablasından oluşmaktadır. Düz camın dört kenarını otomatik olarak rodajlanması ve parlatılması için kullanılır.

Cam Temperleme FırınlarıKonveksiyonel Cam Temperleme Fırınları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konveksiyonel cam temperleme fırınları, kesimi ve işlemesi yapılmış olan camların ısı ve darbeye dayanıklı hale getirilmesi için kullanılır. Düz cam, reflekte cam, renkli cam, sert kaplamalı (Low-E cam) ve kısmi yumuşak kaplamalı (Low-E) camların temperlemesi yapılabilir. Isıtma fırının yanlarına özel olarak tasarlanmış ve monte edilmiş fanlar sayesinde, yumuşak kaplamalı (Low-E) cam temperleme maksimum kalitede ve hızlı bir şekilde konveksiyon yöntemi ile yapılmaktadır.

Lamine Cam Üretim HatlarıLamine Cam Üretim Hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lamine cam üretim hattı, cam ebadı seçimine göre PVB film ara katmanı ile şeffaf lamine cam veya low-E lamine cam üretmek için tasarlanmıştır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.