Firma Adı İletişim Konum
BURTEK KAYIŞ MAK. YED. PAR. SAN. TİC. A.Ş.
KÜÇÜKBALIKLI MAHALLESİ 1. KATİP SoK. OTİMER TİC. MERKEZİ A BLOK NO: 3 / OSMANGAZİ / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 433 0256
Web: https://www.bur-tek.com/
Salon: 11
Stant: 1117C
Ürün Grupları
  • Camların üretimi esnasında kullanılan makinelerdeki kayışların üretimini gerçekleştiriyoruz. We produce the belts on the machines used during the production of glasses.

20 yılı aşkın tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine öncelikli olarak kalite anlayışı ile hizmet etmekte olup, poliüretan ve kauçuk zaman kayışları konusunda sanayinin işleyişine ve gelişimine katkıda bulunmaktadır. Sektörde kendini gelişime açık tutan firmamız , 2016 yılında poliüretan çelik telli ve kevlar kordlu eksiz ve açık uçlu kayış ÜRETİM tesisini devreye almıştır. Konusunda dünyada lider konumda bulunan OPTİBELT marka kayışların Güney Marmara bölge bayiliğini ve MEGABELT marka kayışların üretimini yapmaktadır. Ürün yelpazesini geniş tutan firmamız kaplamalı ve özel işlem gerektiren kayışları ise yine Avrupa dan getirdiği son sistem makinaları ile kendi üretim tesislerinde 2005 yılından beri üretmektedir. Teknolojik alt yapısı, geniş ürün çeşitliliği ile Burtek Kayış A.Ş. ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlarında çok çeşitli sektörlerin hizmetine sunmaktadır.

KayışMakine Kayışları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Cam işleme makinelerinde kullanılan özel tip kayışların Türkiye de üretimini yapmaktayız. Poliüretan çelik telli, açık uçlu ve eksiz sonsuz kayışların üretimini Türkiye de tek olarak gerçekleştiren firmayız. Optibelt marka kauçuk kayışların Güney Marmara Bölge ana bayiliğini, Megabelt marka kauçuk kayışların da distribütörlüğünü yapmaktayız.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • MEGABELT
  • OPTİBELT