Firma Adı İletişim Konum
ARGESAN KALIP SAN VE TİC LTD ŞTİ
Ahi Evran OSB Mah. Oğuz Cad. No: 11 06935 Sincan / / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 395 3038
Web: https://www.argesan.com.tr/
Salon: 11
Stant: 1127A
Ürün Grupları
  • 1- Cam Kapı Bağlantı Elemanları - Glass and Door Fixing Accessories,2-Cam Korkuluk Sistemleri - Glass Railing Systems , 3- Cam Kapı Menteşeleri - Glass Hinges 4 - Aliminyum ve Paslanmaz Cam Bağlantı Elemanaları, - Aliminium and Stainless Steel Glass Accessories

Argesan Kalıp San.ve Tic.Ltd.Şti. 1990 yılında plastik,alüminyum enjeksiyon ve sac metal kalıp üretimleri gerçekleştirmek üzere Ankara da kurulmuştur ve 1999 yılında piyasaya yapmış olduğu kalıp üretimini durdurup ,paslanmaz Çelik Merdiven Korkuluk Sistemleri &, Cam Bağlantı Elemanları üretimine geçmiştir. Halen kendi kalıpları ile ürettiği 2500 den fazla ürün çeşidiyle konusunda öncü olan kuruluşumuz,kaliteli üretim,zamanında teslimat ve kesintisiz hizmet anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda güçlü bir konum elde etmiştir. Müşterilerinin özel talep ve ihtiyaçları doğrultusunda da çalışmalarını yürütmekte olan proje departmanımız Argesan ı sektöründe her zaman bir adım öne çıkartmıştır. Standart üretim konumuz dışında gerçekleştirilmesi gereken projeler tüm dizayn ve teknik hesaplamalar yapıldıktan sonra müşteri onayına sunulmaktadır.Müşteri onayının alınması akabinde söz konusu proje son derece titiz ve hassas içilik kalitesi ile imalata alınmaktadır. Yeni teknolojilere ve araştırma geliştirme faaliyetlerine verdiği önemin bir sonucu olarak,ürünlerde kaliteyi ve çeşitliliği artırmak amacıyla 5+1 eksen Lazer makinası yatırımını yapmıştır.Kendi üretiminin yanısıra çok eksenli lazer kesim ihtiyacı olan üreticilerin taleplerini, bilgi ve tecrübesi doğrultusunda karşılamaya hazırdır. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2018 yılında Sincan Organize Sanayi Bölgesindeki 7200 M2 alana sahip fabrikamızda imalatımıza devam etmekteyiz.

Zemin Hidroliği ve AksesuarlarıZemin Hidroliği ve Aksesuarları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Zemine gömme kapı kapatıcıdır. Geniş fonksiyon yelpazesi sayesinde maksimum güvenilirlik ve kalite sunar.

Alüminyum Cam Korkuluk SistemleriZemin Üstü Alüminyum Korkuluk Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum cam kanalı cam ile zemin arasında tutunmaya olanak sağlar. 12 mm - 16 mm ve 20 mm temperli ve lamine camlar için uygundur. Sistem 6 metre ve farklı renklerdeki seçenekleri olan kapaklar ile kapatılır.

Cam Kapı MenteşeleriCam ve Duvar Menteşeleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Banyolarda kullanılan cam ve duvara bağlantılı tüm menteşe sistemlerimiz mevcuttur.

Cubicle SistemleriCubicle Bağlantı Elemanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tuvalet kabinlerinde kullanılan tüm bağlantı elemanları mevcuttur.

Spider Cam Bağlantı SistemleriSpider Cam Bağlantı Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dört kollu, üç kollu,iki ve tek kollu döküm ve lazer kesim spider sistemlerimiz ve tüm bağlantı aksesuarlarımız mevcuttur.

Noktasal Cam Tutucu SistemleriNoktasal Cam Tutucu Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ayarlı ve sabit noktasal cam tutucu çeşitlerimiz mevcuttur.

Paslanmaz Çelik Cam Bağlantı Elemanları ve AksesuarlarıPaslanmaz Çelik Cam Bağlantı Elemanları ve Aksesuarları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Cam kapılar, korkuluklar ve dış ve iç cephelerde kullanılan tüm paslanmaz çelik bağlantı elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ARGESAN