Firma Adı İletişim Konum
ABG GROUP İNŞ. SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Akçaburgaz Mh. 1585 Sk. Tem 34 1.Etap B3 No:2/19 / Esenyurt / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 532 6666
Web: www.abggroup.com.tr
Salon: 11
Stant: 1104
Ürün Grupları
  • Cift Cam Arasi Citalar
  • Cift Cam Cam Uretimi ve islenmesi ile ilgili Kimyasallar
  • Cift Cam ve Cam Uretim Kimyasallari
  • Molekuler Elekler

ABG Group olarak 20 yıla yaklaşan birikimimizle, yalıtımlı cam üretimi ürünlerinde sektörün önde gelen şirketleriniz. ARATECH markası altında üretimini yapmakta olduğumuz Alüminyum Isıcam Profillerinin (kesilebilir/bükülebilir) yanı sıra, yalıtımlı cam yapımında kullanılan sarf malzemelerinin (nem alıcı, thiokol, butil, cam mantarı, klips) de üretimi tedariğini sağlamaktayız. İstanbul merkezli firmamız, Türkiye pazarının dışında Ortadoğu, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere, farklı ülkelerde ülkemizi temsil etmektedir. Aldığımız olumlu dönüşler şirketimizi yeni yatırımlar doğrultusunda motive etmektedir.

ARATECH Alüminyum Isıcam Profili
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Aratech ısı cam profilleri, cam plakaları arasında ara boşluk oluşturur ve profildeki çift sıra delikler ile ısı yalıtımına katkı sağlar. Lazer kaynaklı profillerden farklı olarak indüksiyon kaynaklıdır. Ön yüzün tertemiz, kusursuz kalmasını sağlamak için kaynak, profilin arka yüzünde oluşturulur. Yağsız ve parlaktır. Ön yüzü farklı ve çift sıra deliklidir. 5.5mm den 28.5mm ye kadar farklı genişlilklerde üretilir. Hepsinin yükseklikleri eşittir.

ARAMOL Nem Alıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Aramol Nem Alıcı ısı yalıtımlı cam üretiminde, ısı cam profillerin içerisine konulan ve profildeki çift sıra delikler yardımıyla iki cam arasındaki kimyasal tepkimeleri ve buharlaşmayı önleyen kimyasal maddedir. 3 Angstrom luk sait elek çapına sahip kristal yapısı ile, azot salınımı ( desorpsiyon ) olmamasını ve ortam gazının (örnek: Argon, SF6) emilmemesini sağlar. Partikül büyüklükleri, çift cam ara boşluk çıtalarına göre değişmektedir.

ARAON Çift Kompenantlı Dolgu Macunu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ARAON Çift Kompenantlı Dolgu Macunu Isı yalıtımlı camlar için özel geliştirilmiştir. Çift cam ara boşluk dolgu maddesi olarak kullanılır. Hızlı kürleşme özelliği bulunan sızdırmazlık elemanıdır. Solvent içermeyen polisülfid bazlı, iki bileşenli, hem elle hem de makine ile uygulamada en iyi performansı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.