Firma Adı İletişim Konum
EYÜPOĞLU PROFİL PVC CAM KİMYA MİM.İNŞ.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
MimarSinan Organize Sanayi Bölgesi 12. Cad. No:16 Kayseri / TÜRKİYE / MELİKGAZİ / KAYSERİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 352 245 1931
Web: www.eyupoglu.com.tr
Salon: 11
Stant: 1121B
Ürün Grupları
  • Cam İzolasyon Malzemeleri
  • Çift Cam Arası Çıtalar
  • Çift Cam, Cam Üretimi ve İşlenmesi ile İlgili Kimyasallar
  • Çift Cam ve Cam Üretim Kimyasalları
  • Moleküler Elekler

Eyüpoğlu profil; 1985 yılında kurulmuş, o günden beri cam endüstrisinde yer almaktadır. Kalite anlayışından ödün vermeyerek, müşterilerimizin memnuniyetlerini, gelişen, değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmek için sürekli olarak üretim sürecini iyileştirme, hızlandırma ayrıca ürün kalitesini artırma gayretiyle hizmet vermekteyiz. Alüminyum profil, thiokol, butil, nem alıcı, klips malzemelerini tek bir çatı altında toplayarak; çift cam sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarında Eyüpoğlu Profil güvenilir ismiyle gün geçtikte hizmet kalitesini daha da artırarak, çevreye saygılı duyarlı bir firma olma kararlılığı oluşturmuştur.

ISICAM PROFİLLERİ (CAM ÇITALARI)ÇİFT CAM ÇITALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çift cam profilleri, ısı yalıtımı sağlamak için camlar arasında kullanılan alüminyum malzemedir. Isıcam yapımında, iki cam arasında boşluk oluşturular. Ve içerisindeki nem alıcı sayesinde camlardaki buğlanmayı engellerler. Çift cam profillerimiz Dünya standartlarındaki ölçülere sahiptir.Müşterilerimizin talebine göre ısıcam profillerimizin boy ölçüsünü isteğe göre yapabilmekteyiz.

NEM ALICINEM ALICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Isıcam yalıtım ünitesinde çift cam arasındaki profillerin içerisinde yer alır. Yüksek nem alma kapasitesine ve çok düşük gaz emme değerlerine sahiptir. Böylelikle cam arasın da oluşabilecek su buharını absorbe eder. Tane boyları olarak ; (05 mm-08 mm),(1,0mm-1,5mm) ve (1,0mm-2,0mm) 25 kg’lık karton kutular ile paketlenir.150 kg’lık karton variller ile paketlenir.

THIOKOL ( POLİSULFİDE )THIOKOL ( POLİSULFİDE )
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Polisülfit Cam macunu; kimyasal ve fiziksel özellikleri izolasyonlu camlarda kullanıma uygun şekilde üretilmiş olup; cam ve buhar geçirgenliği oldukça düşüktür. A ve B komponent olmak üzere 2 bileşenden oluşan kimyasal malzemedir. Cam ve Isıcam çıtasına yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Hacimsel olarak; A ve B komponentlerin 10:1 oranında karıştırılarak kullanılması önerilir. A Kompenent : 330 kg , 110 kg , 30 kg çelik variller ile paketlenir. B Kompenent : 30 kg , 10 kg , 3 kg çelik variller ile paketlenir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.