Firma Adı İletişim Konum
ERPASAN KALIP PLASTİK KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş.
Osmangazi Mah. Sanayi Cad. No:37/1 / Darıca / KOCAELİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 262 653 3741
Web: 
Salon: 11
Stant: 1106B
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

Firmamız 2002 yılında ısıcam üretim malzemeleri satışı ve cam mantarları üretimi ile faaliyetine başlamıştır. Kalite anlayışından ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, müşterilerin talepleri doğrultusunda yönünü daha çok üretime çevirmiştir. Üretimde teknolojiyi yakından takip eden ve mevcut teknolojisini sürekli yenileyen firmamız sektördeki değişimleri de yakından takip etmektedir. Çift cam üretiminde kullanılan ürün çeşitlerini sürekli yenileyen firmamız nitelikli cam üreten firmaların aranan tedarikçisi olmuştur. Bünyesindeki ürün çeşitliliği, üretim teknolojisi, makine yatırımları ve üretim kapasitesi göz önüne alındığında sektörde önemli bir gücü ve misyonu temsil etmektedir. 2008 yılında kimyasal ürünleri butil, hotmelt üretiminine de başlayan firmamız nitelikli cam üreten fabrikaların kimyasal ve bağlantı elemanları tedariğinide dışa bağımlılığı ortadan kaldırmıştır.

HOTMELTHOT2000
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Nitelikli camlar için polyisobutylen esaslı, yüksek yapışma kalitesine sahip siyah parlak renk dolgu macunudur. En aza indirilmiş buhar ve gaz geçirgenliği ve yaşlandırmaya dayanıklılığı üstün özellikleridir. Kokusu yoktur. Solvent içermez. Ağır metaller içermez, yanıcı değildir.

BUTİLBU2000
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Nitelikli camlar için polyisobutylen esaslı, buhar geçirgenliğini önleyen ve tek komponentli siyah veya gri renkte cam macunudur. En aza indirilmiş buhar ve gaz geçirgenliği, yaşlandırmaya dayanıklılığı ve yüksek yapışma kalitesi üstün özellikleridir. Kokusu yoktur. Solventler içermez.

ARGON GAZLI KLİPSGASS DOLUM KLİPSLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Profillerin ölçülerine göre özel tasarlanmıştır. Tasarımı sayesinde profilde deformasyon oluşmaz. Dışa dönük tırnakları vasıtasıyla rahat takılır, zor çıkarılır. Minimum sızdırmazlık sağlar. Makinede profilin içindeki nem alıcının geçmesini sağlar. İstenilen renkte üretilebilir. Özel karışımı sayesinde kırılma olmaz. Ürün üzerinde hangi ölçü olduğu belirtilmektedir. Düzgün ve çapaksız formu sorunsuzdur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.