Firma Adı İletişim Konum
EMSA CAM MAKİNE YAŞAR SABANCI
Ramazanoğlu Mah. Davet Sok. No: 5 Pendik/İST / Pendik / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 377 4929
Web: www.emsacammakine.com
Salon: 12
Stant: 1216A
Ürün Grupları
  • Cam Yıkama Makineleri
  • Cam Kesme Makineleri
  • Çift Cam Makineleri
  • Manuel, Otomatik ve Bilgisayar Kontrollü Cam İmalat Makineleri
  • Çift Cam Üretim Hatları, Butil ve Thiokol Makineleri

EMSA CAM MAKİNE, 1995 yılından bugüne gelen tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek müşterilerine maliyeti en uygun, kalitesi en yüksek olacak şekilde, her müşteriye gerekli ve faydalı makineleri sunarak müşteri takdirini toplamış ve böylece sektördeki yerini almıştır. EMSA CAM MAKİNE, 8 Yılda 25’i aşkın ülkeye yapmış olduğu ihracatlarla ülke ekonomisine sektörel bazda ve reel ekonomi alanında katkıda bulunmuştur. Geçmişten gelen birikimini kaliteden ödün vermeyerek ve ürettiği makinelere her yıl yenilerini ekleyerek gelen EMSA CAM MAKİNE özellikle yeni gelişen ülkelere ‘Çift Cam Üretim Makineleri‘ alanında da büyük katkıda bulunmuştur. Sloganı ‘ÖNCE KALİTE SONRA SERVİS‘ olan EMSA CAM MAKİNE, mülkiyeti kendisine ait olan yeni fabrikasında TÜRKİYE’nin göz bebeği İSTANBUL’dan tüm dünya ülkelerine en ekonomik, en kaliteli Çift Cam Üretim Makineleri alanında teknik destek ve hizmete devam etmektedir.

2000’LİK 6 FIRÇALI CAM YIKAMA VE PANEL PRESLEME HATTI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Camı yüksek kalite ve kapasitede yıkadıktan sonra otomatik panel presleme ünitesinde ikili ve üçlü cam yapabilen makinedir.

STANDART VE EKONOMİK CAM YIKAMA MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kalitesinden ödün vermeden farklı kapasitelerde cam yıkayarak kullanıcı memnuniyetini arttıran makine modellerimizdir.

BUTYL VE THIOKOL EKSTRUDER MAKİNELERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum çıtayı izole eden Butyl ve çift camı izole eden Thiokol makineleri ısıcamın en önemli parçalarındandır. Isıcamın garantisini arttırarak kullanım ömrünü uzatan makinelerdir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.